Stowarzyszenia, Fundacje, Spółdzielnie Socjalne

Zapraszam do współpracy Stowarzyszenia, Fundacje, Spółdzielnie Socjalne. Sama działam aktywnie w trzech stowarzyszeniach, przez co jest mi bardzo dobrze znana specyfika NGO i rozliczeń z tym związanych. Jest to niezbędne by prawidłowo prowadzić księgowość w organizacji pozarządowej.

Dzięki współpracy z naszym Biurem macie Państwo pewność, że księgowość prowadzona będzie poprawnie.

Rozliczamy cały możliwy aspekt działalności NGO: działalność statutowa, nieodpłatna, opłatna, gospodarcza. Rozliczamy dofinansowania i dotacje.

Biuro Rachunkowe Manufaktura Biznesu specjalizuje się w prowadzeniu księgowości i kadr dla organizacji pozarządowych z całego kraju. Współpracujemy z organizacjami zdalnie: wysyłka dokumentów pocztą przez organizację do nas 1-2 razy w miesiącu, kontakt poprzez e-mail i telefon. Bardzo wygodna forma współpracy, nie trzeba marnować czasu na jeżdżenie do księgowej.

Oferta naszego biura dostosowana jest do każdej organizacji pozarządowej, zarówno dla organizacji rozpoczynającej swoją działalność, jak i organizacji działającej od lat. Koszt obsługi zależy od ilości dokumentów generowanych w danym miesiącu. Zapraszam do zapoznania się z cennikiem. Dzięki temu każda organizacja może sobie pozwolić na to, żeby mieć prawidłowo i profesjonalnie prowadzoną księgowość.

Cennik usług

Kontakt:                                          

Manufaktura Biznesu

Rynek 2/5b, 63-600 Kępno

biuro@ngoksiegowosc.pl

Tel. 62 700 01 05 | 505 034 480