Nasz zespół tworzy grupa odpowiedzialnych i zaangażowanych osób, o wysokich kwalifikacjach, niezbędnych do prowadzenia kompleksowej obsługi księgowej i kadrowej firm. Nasze kwalifikacje podnosimy nieustannie uczestnicząc regularnie w szkoleniach zewnętrznych.


Ofertę usług księgowych i kadrowych kierujemy do jednoosobowych działalności gospodarczych (Książka Przychodów i Rozchodów, ryczałt, karta podatkowa) oraz spółek (spółka cywilna, spółka jawna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa, spółka akcyjna) . Specjalizujemy się również w obsłudze kadrowo-płacowej umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych. Naliczamy także wynagrodzenia w ramach Pakietu mobilności dla firm transportowych.
Naszym celem jest usprawnienie funkcjonowania Państwa firmy z zakresu księgowości oraz kadr i płac.
Dzięki naszemu doświadczeniu, udało nam się wypracować procedury pozwalające na sprawną obsługę klientów z najdalszych miejsc w kraju.
Profesjonalizm Manufaktury Biznesu potwierdzają certyfikaty, które stanowią gwarancję bezpieczeństwa wobec powierzonych dokumentów i danych.

Współpracujemy z klientami z całej Polski, obsługując bardzo różnorodne branże.

Naszym klientom udostępniamy aplikację Scanye do przekazywania elektronicznie dokumentów księgowych. W ramach aplikacji klienci widzą przekazane przez siebie dokumenty, a także są na bieżąco informowani o postępie prac księgowych.

Kadry- prowadzimy e-teczki pracowników (elektroniczne akta osobowe), udostępniamy Portal dla pracowników, w ramach którego pracownicy mogą złożyć wnioski urlopowe, mieć wgląd w swoją kartę pracy, rozliczyć delegację, wnioski o zmianę danych.

Zapraszamy do współpracy

Comments are closed.