Kontakt z nami

Biuro główne

Manufaktura Biznesu Sp. z o.o.

ul. Rynek 2/5b, 63-600 Kępno
kontakt@manufakturabiznesu.com
tel. 62 700 01 05
certyfikowane-biuro-rachunkowe
Dział Księgowości
tel. 606 697 089
tel. 606 643 771

Dane rejestrowe:
NIP: 6192044277
KRS: 0000734919
REGON: 380412047

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Interesuje mnie
Zaznacz (pole obowiązkowe)

Mam pytania - FAQ

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Nasz zespół tworzy grupa odpowiedzialnych i zaangażowanych osób, o wysokich kwalifikacjach, niezbędnych do prowadzenia kompleksowej obsługi księgowej i kadrowej firm. Nasze kwalifikacje podnosimy nieustannie uczestnicząc regularnie w szkoleniach zewnętrznych.
Ofertę usług księgowych i kadrowych kierujemy do jednoosobowych działalności gospodarczych (Książka Przychodów i Rozchodów, ryczałt, karta podatkowa) oraz spółek (spółka cywilna, spółka jawna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa, spółka akcyjna).
Specjalizujemy się również w obsłudze kadrowo-płacowej umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych. Naliczamy także wynagrodzenia w ramach Pakietu mobilności dla firm transportowych.
Naszym celem jest usprawnienie funkcjonowania Państwa firmy z zakresu księgowości oraz kadr i płac.
Współpracujemy z klientami z całej Polski, obsługując bardzo różnorodne branże. Dzięki naszemu doświadczeniu, udało nam się wypracować procedury pozwalające na sprawną obsługę klientów z najdalszych miejsc w kraju.
Naszym klientom udostępniamy aplikację do przekazywania elektronicznie dokumentów księgowych. W ramach aplikacji klienci widzą przekazane przez siebie dokumenty, a także są na bieżąco informowani o postępie prac księgowych.
Profesjonalizm Manufaktury Biznesu potwierdzają liczne certyfikaty, które stanowią gwarancję bezpieczeństwa wobec powierzonych dokumentów i danych.
Prowadzimy elektroniczne akta osobowe (e-teczki) pracowników oraz dodatkowo udostępniamy Portal dla pracowników. W ramach portalu pracownicy mogą złożyć wnioski urlopowe, mieć wgląd w swoją kartę pracy, rozliczyć delegację oraz mogą złożyć wnioski o zmianę danych.

Certyfikat z wpisem na stronie Centrum Informacji Księgowej